PVC lietaus vandens nuvedimo sistema BRYZA

.

.

Kad stogas būtų baigtas, I.Į.“FASADO APDAILA“ siūlo funkcionalią ir elegantišką lietaus vandens nuvedimo sistemą „BRYZA“, derinančią geriausias plastiko ypatybės.

Sistema sukurta naudoti sunkiomis oro sąlygomis, todėl puikiai atlaiko lietų, vėją, sniego bei ledo apkrovas. Visos „BRYZA“ sudedamosios dalys idealiai atitinka viena kitą, jos jungiamos bei tvirtinamos itin paprastai ir suprojektuotos taip, kad montuojant nereikėtų specialių instrumentų ar medžiagų. Sistema pagaminta iš aukštos kokybės plastiko , todėl ji ilgus metus lieka funkcionali ir atrodo estetiškai.   

..

.

.

.

Pagrindinės montavimo taisyklės

Taisiklingas PVC latakų sistemos sumontavimas garantuoja tinkamą ir patikimą jos veikimą. PVC latakų sitemos montavimas ir veikimas skiriasi nuo trdicinių latakų sistemų tuo, kad čia atsižvelgiama į sistemos elementų terminio pailgėjimo reiškinį. Tai įgivendinama per atitinkamą fasoninių detalių konstrukciją, užtikrinančią latakų nutekamųjų vamzdžių ilgio pokyčių , kuriuos sukelia temperatūros sviravimai, kompensavimą. Latakuose ilgio kompensavimas pasiekiamas dėl pasislenkančio latakų sujungimo su fasoninėmis detalėmis, turinčiomis sandariklius, o nutekamuosiuose vamzdžiuose dėl montažinio tarpo , esančio vamzdžio ir vamzdinės fasoninės detalės sujungime. Be to , laikomieji elementai, tokie kaip latakų ir vamzdžių laikikliai, ne tik laiko latakus ir vamzdžius, bet ir suteikia galomybę jiems pasislinkti.

Latakai po stogo nuosvyra turi būti sumontuoti taip, kad jie nepatirtų nuo stogo nuslystančio sniego apkrovos 

.

.

.

Nutekamojo piltuvo įrengimo vietos nustatymas

Nutekamasis piltuvas dažniausiai montuojamas prie stogo šlaito galo, gana arti pastato kampo arba per puse stogo ilgio.

.

.

.

Jungimo būdas

.

Latakai jungiami su fasoninėmis detalėmis taip, kad užsikirstu, o sujungimai užsandarinami guminiais profiliais , įstatomais į latako fasoninės detalės griovelį. Toks jungimo būdas yra paprastas montuojant ir garantuoja visišką sandarumą. Nutekamujų vamzdžių sujungimai su vamzdinėmis fasoninėmis detalėmis įrengiami kaip įmovinių tarpinių vamzdžių sujungimai be sandariklių . Aprašyti jungimo būdai suteikia galimybę kompensuoti terminius latakų sistemos elementų ilgio pokyčius.

.

.

Kodėl verta rinktis lietaus nuvedimo sistemą BRYZA

.

BRYZA tai naujovė latakų sistemų rinkoje, pasirodžiusi apyvartoje 2004 metų pradžioje. Pastabos, pateiktos dėl veikiančių sistemų, leido sukurti naujovišką gaminį pašalinant jau esamų sistemų netikslumus.Inžinerinės žinios, šiuolaikiškos technologijos ir aukštos kokybės komponentai, paremti daugelio metų patirtimi, igyta perdirbant plastmases, lėmė, kad buvo sukurtas puikus gaminys ir patikima markė, pateikiant šiame segmente aukščiausią kokybę.

Iš PVC pagamintiems elementams būdinga nedidelė masė, visiškas atsparumas atmosferos veiksniams, spalvos patvarumas patvirtintas laboratoriniais tyrimais ir sendinimo testais, atliktais pagal normos PN-EN 607:2005, PN-EN 1462:2005, PN-EN 12200:2002 reikalavimus.

Subtili klasikinių formų elegancija, montavimo lengvumas ir šešių spalvų gama leis patenkinti Jūsų poreikius.

 

Galerija

42b9f10c3e5ec5272532a1cc98c7d4a9 bfbea8dff3b3d7c84d8c74f203808096 d458081e4bfb8ac34a2dd58d0dd9715a d9e40c39188854f6957b695b4fdb468c

Paieška