bpicf polistireno statybiniai blokeliai

      IĮ „FASADO APDAILA“ yra atstovas

                     UAB „Baltijos Polistirenas“

            (bpicf polistireno statybiniai blokeliai)

               Tel. Nr. +370 699 60192

                Projektus paskaičiavimui siųskite

    el. paštu fasadoapdaila@gmail.com

 

 

Video reportažas 

 

 


 

bpicf blokelių su klinkerio plytelėmis degumo Bs1d0 klasė

 

 

bpicf blokelių su dekoratyviniu tinku degumo Bs1d0 klasė

 

 

bpicf blokeliai ( liktiniai putų polistirolo klojiniai )

Liktinių klojinių bpicf betonavimo sistema – tai tarpusavyje susijungiančių detalių kompleksas, skirta šiltų pastatų ir gyvenamųjų namų statybai. Putų polistireno blokai atlieka dvejopą funkciją – yra klojinys betonui, kuriam sustingus tampa apšiltinamuoju sluoksniu išorės sienai.
bpicf sistemos kompleksą sudaro:
1. Pagrindinis blokelis MC (25, 30, 35 ir 40 cm. bendro pločio).
2. Saraminis blokelis ML (25, 30, 35 ir 40 cm. bendro pločio).
3. Priešperdanginis blokelis MP (25, 30, 35 ir 40 cm. bendro pločio).
4. Užsklandos OH, OB ir OC.
Putų polistireno elementai tarpusavyje jungiami kaip vaikų žaidimo kaladėlės, užpilami paruoštu betonu -XC1-CL0,2-16-S3 (C16/20 S3) skaičiuojant 0,14 m3 betono 1 m2 sienos).
Betonas yra konstrukcinis sienos elementas. Įprastas sunkusis betonas C16/20S3 klasės su 5-20mm frakcijos užpildu, skystos konsistencijos. Jokių papildomų priedų, vibrotrombavimo nereikia. Betoną galima maišyti patiems, tiesiog statybos aikštelėje. Dviejų aukštų kotedžui pilnai užteks tokios sudėties betono: 1 dalis M400 cementas, 3 dalys smėlio ir 5 dalys 5-20 mm frakcijos skaldelės ar akmenukų.

Griežtai draudžiama www.plkc.lt  skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti www.plkc.lt  bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.plkc.lt šaltinį. Ši informacija yra IĮ „FASADO APDAILA“ nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su IĮ „FASADO APDAILA“ administracija. 

Paieška